Wyniki konkursu: 

1 miejsce (300 zł) Marcel Frączak, SP im. Jana Długosza w Rzgowie
2 miejsce (200 zł) Anna Juszczak, III LO im. Mikołaja Kopernika w Kaliszu
3 miejsce (100 zł) Aleksandra Sobstyl, Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Biłgoraju

Wyróżnienia w postaci nagród książkowych:

4. Paulina Antkowiak, Liceum ogólnokształcące im. Henryka Sienkiewicza we Wrześni
5. Julia Pękalska, Szkoła podstawowa im. 100 rocznicy Odzyskania Niepodległości przez Polskę Korzecku
6. Emilia Buniak, Szkoła Podstawowa w Biedrzychowicach
7. Marta Komar, LO 14 Wrocław
8. Maria Puchta, II Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego w Tomaszowie Mazowieckim
9. Katarzyna Zoła, II Liceum Ogólnokształcące im. Mieszka I w Szczecinie
10. Marzena Regdosz, Szkoła Podstawowa imienia Henryka Sienkiewicza w Roztoce
11. Martyna Jaremko, Zespół Szkół nr2 w Lubinie im. Jana Wyżykowskiego
12. Katarzyna Zielonka, Zespół Szkół Ogólnokształcących im. Bolesława Chrobrego w Szprotawie
13. Igor Wikiera, Zespół Szkół Ekonomicznych im. Jana Pawła II w Złotowie
14. Aleksandra Frączek, Szkoła Podstawowa nr 5 Wadowice
15. Nicolas Maciejewicz, II Liceum Ogólnokształcące w Szczecinie im. Mieszka I
16. Aleksandra Czaplińska, Zespół szkół im. Adama Mickiewicza Mrozy
17. Aleksandra Sperska, II Liceum Ogólnokształcące im. Mieszka I w Szczecinie
18. Klaudia Senska, Zespół Szkół Ekonomicznych im. Jana Pawła II w Złotowie
19. Paulina Matuła, III LO im. Mikołaja Kopernika w Kaliszu
20. Aleksandra Zając, Publiczne Katolickie liceum ogólnokształcące parafii pw. Bożego Ciała w Jarosławiu
21. Patryk Grochowski, Zespół Szkół Ekonomicznych im. Jana Pawła II w Złotowie
22. Oliwia Rybska, ZSCKR w Starym Brześciu Technikum Weterynaryjna
23. Nikol Siberna, Zespół Szkół Ekonomicznych im. Józefa Gniazdowskiego
24. Urszula Piwko, Liceum Ogólnokształcące nr 1 im. Bolesława Krzywoustego w Głogowie
25. Faustyna Bobola, Zespół Szkół Ekonomicznych im. Jana Pawła II w Gorlicach
26. Kamil Moskwik, CKZiU nr 2 Wadowice
27. Nikola Kowalska, Liceum Ogólnokształcące im. Henryka Sienkiewicza we Wrześni
28. Zofia Jaśkiewicz, Sp. 81 Wrocław
29. Natalia Urbanowicz, Liceum Ogólnokształcące im. Henryka Sienkiewicza we Wrześni
30. Wiktoria Markiewicz, Szkoła podstawowa im. Wandy Chotomskiej w Bogucinie
31. Klaudia Durczak, Liceum ogólnokształcące im. Henryka Sienkiewicza
32. Anastazja Kasprzak, Zespół Szkół Ekonomicznych im.Józefa Gniazdowskiego
33. Alicja Kniat, Centrum kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Środzie Wielkopolskiej
34. Andżelika Chrzanowska, Zespół Szkół Ekonomicznych w Mińsku Mazowieckim
35. Magdalena Małka, Publiczne Katolickie Liceum Ogólnokształcące Parafii pw. Bożego Ciała w Jarosławiu
36. Justyna Licznerska, Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika
37. Iga Leszczyńska, VIII Liceum Ogólnokształcące im. Olimpijczyków Polskich
38. Zuzanna Gniazdowska, Zespół Szkół Ekonomicznych – im. Jana Pawła II w Złotowie
39. Weronika Wojtaszek, III Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika w Kaliszu
40. Amelia Kopeć, Szkoła Podstawowa nr.15 im.Gwarków Tarnogórskich

Gratulujemy zwycięzcom! Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie.
Prosimy wszystkich zwycięzców o kontakt w sprawie przekazania nagród
(nasz adres: akademia@fsd.lublin.pl)

Organizator: Fundacja Szczęśliwe Dzieciństwo
ul. Jezuicka 4/9, 20-113 Lublin email: akademia@fsd.lublin.pl
tel: 512 440 046
Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych